|
Tu nie chodzi o natchnienia czy jakieś inne pierdoły, Sobol nie ogarnia zespołu taktycznie, ustawienie, sfg w ataku i obronie, przechodzenie z defensywy do ataku i na odwrót oraz wystawianie graczy na nie swoich pozycjach, dziwne decyzje w trakcie meczu oraz zmiany, korzystanie z ustawienia do którego nie mamy wykonawców to wszystko dyskwalifikuje go jako trenera.
Powód: ustawienia
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 14.06.2023 o godz. 10:23.
|