Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1408
Stary 14.06.2023, 10:17
Wszystko wskazuje na to, że zaczniemy sezon z Sobolem na ławce. On po meczu z Puszczą pokazał, że nie radzi sobie z ciśnieniem, cholera wie jak będzie trenował i przygotowywał zespół z tym brzemieniem. Ma z tyłu głowy, że poniósł druzgocącą porażkę i wg mnie to będzie miało wpływ na jego przyszłość. Albo się weźmie w garść i natchnie drużynę do wygrywania, albo pójdzie to w drugą stronę. Ja obawiam się pesymistycznego wariantu.


Weźmy pod uwagę jeszcze to, że część zawodników odejdzie jak zwykle zresztą w Wiśle. Zmiennicy mogą nie dać rady. Do tego dojdzie kilka mocnych klubów, które będą chciały awansować do ekstraklasy jak Lechia, Płock, Motor, Legnica, Arka, Burkbet, Podbeskidzie. To będzie na pewno trudniejszy sezon w 1 Lidze niż poprzedni.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 14.06.2023 o godz. 10:21.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując