Elendil napisał(a):

Chyba wejście Cupiała wykorzystało limit szczęścia Wiśle na cały XXI wiek w kwestii inwestora. Nowego się szybko nie doczekamy.
Z drugiej strony lepiej chujowo i stabilnie, niż szybki zgon z jakimś Vanną, Stechertem czy podrabianymi Arabami.
|
Wisła od 2016 miała 5 właścicieli (przez dłuższą lub krótsza chwilę).
Cupial
Meresinski
TS/ WSH
Vanna
Trio
Nie wiem czy jest inny klub w PL który powinien być bardziej wyczulony na każdego nowego inwestora. Patrząc ile innych kuriozalnych podmiotów robiło pod nas jeszcze przymiarki, prawdopodobieństwo że kolejny raz nas ktoś oszuka wynosi tak mniej więcej 80-90%. A już na pewno że oczekiwania rozminą się z rzeczywistością.
Za to ciągle łykamy jak pelikany bajki i piękne wizje o szejkach.
PS. Sam bym chciał możnego właściciela, ale trzeba zejść na ziemię. Długo tak się nie stanie.