@Drozd- nieźle się uśmiałem jak wybielileś Królewskiego. Wszyscy źli tylko on jeden sprawiedliwy

Zapomniałeś dodać, że on od początku był razem z nimi i zgadzał się na to wszystko. Jest takim samym klakierem Błaszczykowskiego jak był Nowak, niewiele się różnili pod tym względem
