Odpieprzcie się koledzy od Królewskiego, bo on decyduje od pół roku i tylko niewidomy nie widzi, że wiosna była dużo lepsza niż wcześniejsze trzy lata (poza wiosną Hyballi). Trzeba sobie uświadomić że piniondze to nie wszystko, mieliśmy 6 budżet w ekstraklasie i polecieliśmy z ligi. Mieliśmy trzy razy większy budżet niż Puszcza i dostaliśmy w barażu 1:4 u siebie. Więc To że budżet w kolejnym roku będzie szczuplejszy może paradoksalnie wyjść nam na dobre.
Nowak to niech wyp..... To jego zasługa, że wiosnę zaczynaliśmy na 10 miejscu. Jego, Brzęczka i Jakuba. To gdzie teraz jesteśmy jest efektem wpływu Błaszczykowskiego na cały klub od momentu kiedy Hyballa wysłał go na trening do juniorów. Syf który wtedy pojawił się w drużynie i całym klubie doprowadził nas na 10 miejsce w pierwszej lidze. Dopiero wtedy Jakub utracił decydujący głos. Choć planował zostać carem przez usunięcie i Królewskiego i Jażdżyńskiego. Nowak był tylko słupem od czarnej roboty. Manewr się nie udał, Jaro został prezesem zatrudnił Kiko i z 10 miejsca nagle mieliśmy szansę wrócić do ligi. Wystarczyło wygrać z Sosnowcem na wakacjach. Ale z nieznanych przyczyn tak jak graliśmy tak przestaliśmy. Przypomina się jajeczko. Nici z awansu, wszyscy załamani, a tu co? Nowak przydupas Jakuba rezygnuje, wielki k... sponsor

. I jeszcze biadoli w mediach. A wypieprzaj pan do Sosnowca...
Jest taka stara prawda, lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Niech Błaszczykowski zagra 15 minut z Niemcami, zawiesi buty na kołku i nie pojawia się w szatni. To nawet z połową aktualnego budżetu zrobimy awans.