Smyrgu napisał(a):

Sprzedaje się Wisłe Kraków i po dziś dzień nie ma oficjalnego komunikatu komu chciano
sprzedać taki klub ? dajcie spokój...
|
Co się czepiasz, to dla dobra klubu i nas wszystkich, bo inwestor sobie tego życzy, jak tylko wypłynie nazwa to zwinie się i nici z milionów, które ma nam dać. Dlatego prośba od JK proszę nie szukajcie kto to, nie chciałbym żeby ta nazwa wypłynęła, ale naprawdę nie mogę i nie powiem kto to, ale będę przez 3 miesiące mówił w mediach o tym, że nie mogę mówić kto to.
Jesteśmy robieni jak dzieci

Dzieci w przedszkolu manipuluje się w podobny sposób, aby zjadły obiadek.