Tbh liczyłem na jakiś powiew świeżości z tym inwestorem. Jakieś nowe
rozdanie, nowy pomysl na klub, zmianę mindsetu i mentalu przegrywu. Ale niestety...
Reasumując, mamy się bić o awans:
- ze szczuplejszym budżetem
- z dziura w tym budżecie w przedziale 6-12 baniek
- bez jednego z kluczowych sponsorów
- kadra która mentalnie nie dojeżdża
- kadra która względem poprzedniego sezonu na pewno
zostanie pozbawiona kilku kluczowych ogniw
- z trenerem który przegrywa taktycznie kluczowe spotkania
- z trenerem który jako asystent pośrednio doprowadził do spadku
- z trenerem który jako asystent pośrednio przyczynił się do tragicznej jesieni
- z właścicielami którzy od 4 lat ciągną ten klub w dół
- z właścicielami których wszystkie idiotyczne pomysły na ten klub
kończyły się spektakularna katastrofa, nawet jeśli na papierze wyglądały
sensownie
- w szatni z jednym z właścicieli o dość potężnym ego lubiącym od czasu
poprac publicznie brudy
- w najbardziej wyrównanej 1 lidze od X lat
TO SIE NA PEWNO UDA
Runda jesienna nam te plany wybije z głów jeszcze skuteczniej niż zeszłoroczna
