ciastek88 napisał(a):

|
Tak jak pisałem już kiedyś - będzie awans będzie inwestor - nie będzie awansu to nie będzie inwestora. Reszta to słowa i makaron na uszy.
|
Żebyś się chłopie nie zdziwił kiedyś że będzie awans ake inwestora nie...
O ile będzie nam dane dożyć awansu na poziom Ekstraklasy, nie zanosi się.