Po ostatnich latach nic nie może dziwić w Wiśle.
Tylko pytanie brzmi: czy ta sprawa nie ma drugiego dnia.
Brak gry Błaszczykowskiego może dziwić i brak wejścia na boisko w meczu z Puszczą.
GdzIe ta prawda wg Jakuba?
W końcu środowiska kibicowskie nie zareagowały na kolejny skandaliczny sezon pod panowaniem Świętego, tylko zareagowały na awans Puszczy.
Tydzień mija od kompromitacji i cisza.
Wisła jak żaden inny klub w Polsce nie jest robiony w ch...
Ale zauważcie, że to ma miejsce wskutek działań wewnętrznych - środowisk kibicowskich (zazwyczaj przestępczych), TS-u, fałszywych odnowicieli czy różnej maści klakierów.
Dzisiaj w Wiśle i wokół Wisły w najbliższym otoczeniu nie ma ani jednej wiarygodnej osoby
Królewicz dużo mówi, dużo obiecuje, a jest coraz gorzej. Wydaje się, że gorzej być nie może, a są kolejne poziomy zjazdu Wisły w przepaść.
Tego inwestora zapowiadał już wiosną 2019 r.
Czy Jarek nie wie co mówi, bo takie wrażenie sprawia jakby żył w oderwaniu od rzeczywistości.
Ten ostatni długi wywiad na weszło wskazuje, że Jarek fantazjuje o wyżynach, podbojach, a potem przyjeżdża Puszcza i 1:4.
https://weszlo.com/2023/04/19/jarosl...ynerise-wywiad
Czy jednak jest blokowany przez Błaszczykowskiego, środowiska kibicowskie i TS.
Tego nie można wykluczać, biorąc pod uwagę historię ostatnich lat.
Jadczak lub ktoś inny powinien przeprowadzić śledztwo na temat zmarnowanego odnowienia i doprowadzenia Wisły do obecnego stanu rzeczy.