Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#926
Stary 13.06.2023, 22:15
Po ostatnich latach nic nie może dziwić w Wiśle.

Tylko pytanie brzmi: czy ta sprawa nie ma drugiego dnia.

Brak gry Błaszczykowskiego może dziwić i brak wejścia na boisko w meczu z Puszczą.

GdzIe ta prawda wg Jakuba?

W końcu środowiska kibicowskie nie zareagowały na kolejny skandaliczny sezon pod panowaniem Świętego, tylko zareagowały na awans Puszczy.

Tydzień mija od kompromitacji i cisza.

Wisła jak żaden inny klub w Polsce nie jest robiony w ch...

Ale zauważcie, że to ma miejsce wskutek działań wewnętrznych - środowisk kibicowskich (zazwyczaj przestępczych), TS-u, fałszywych odnowicieli czy różnej maści klakierów.

Dzisiaj w Wiśle i wokół Wisły w najbliższym otoczeniu nie ma ani jednej wiarygodnej osoby

Królewicz dużo mówi, dużo obiecuje, a jest coraz gorzej. Wydaje się, że gorzej być nie może, a są kolejne poziomy zjazdu Wisły w przepaść.

Tego inwestora zapowiadał już wiosną 2019 r.

Czy Jarek nie wie co mówi, bo takie wrażenie sprawia jakby żył w oderwaniu od rzeczywistości.

Ten ostatni długi wywiad na weszło wskazuje, że Jarek fantazjuje o wyżynach, podbojach, a potem przyjeżdża Puszcza i 1:4.

https://weszlo.com/2023/04/19/jarosl...ynerise-wywiad

Czy jednak jest blokowany przez Błaszczykowskiego, środowiska kibicowskie i TS.

Tego nie można wykluczać, biorąc pod uwagę historię ostatnich lat.

Jadczak lub ktoś inny powinien przeprowadzić śledztwo na temat zmarnowanego odnowienia i doprowadzenia Wisły do obecnego stanu rzeczy.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 13.06.2023 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując