Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 13.06.2023, 21:38
Nie ma drugiego kibica w tym kraju który od tyle lar, z taką konsekwencja jest robiony w ch*ja przez właścicieli klubu któremu kibicuje

Co do inwestora to albo nigdy go nie było, albo był a znając nasze szczęście to zainwestuje w jakiś slask i wygra z nimi mistrza za 2 lata
Ostatnio edytowane przez Stelio : 13.06.2023 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując