Nie ma drugiego kibica w tym kraju który od tyle lar, z taką konsekwencja jest robiony w ch*ja przez właścicieli klubu któremu kibicuje
Co do inwestora to albo nigdy go nie było, albo był a znając nasze szczęście to zainwestuje w jakiś slask i wygra z nimi mistrza za 2 lata
