gizmowisla napisał(a):

|
Nie napiaalem ze kwiecien moglby przejac Wisle, tylko jako ponoc jej zagorzaly fan moglby kiliony ktore wyrzuca w bloto w Wieczystej choc w polowie dofinansowywac nas, i nie twierdze ze tak bedzie , tylko to szczyt marzen ze ktos by sie taki znalazl
|
no więc to sponsor który w zamian za pieniądze chciałby mieć decyzyjność, obawiam się że kartę filantropa przepalił tu ostatnim razem