gizmowisla napisał(a):

|
Gratuluje tym ktorzy brali na powaznie ta bajke o wielomilionowym inwestorze , wam sie da wszystko wcisnac, ten narod juz ma pietno pisu, czyli wierzenie w absurdy, jedynie kto moze nas wspomoc kilkoma mln to Kwiecien , jak mu sie znudzi marnotrawienie milionow zlotych w Wieczysta
|
nie kumam tego kultu cargo Kwietnia
to gość który chciałby decydować nawet o rodzaju papieru toaletowego w kiblu. gdzie są jacyś działacze, społeczność, ktokolwiek kto byłby w stanie mu się stawiać, tam nie będzie się pchał