Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 13.06.2023, 20:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A którzy to są dobrzy Hiszpanie? Bo w decydujących meczach żadnego dobrego nie widziałem, może poza Vilarem.

Kluczem jest zespołowość koncentracja i wspólny cel. Wszystko co burzy taki klimat musi zniknąć. Łyżka dziegciu zepsuje beczkę miodu, talk samo jeden leser potrafi zepsuć atmosferę.

A co do Sobolewskiego. Dlaczego w pierwszych 7 meczach nie był problemem? Co się zmieniło, że nagle się spieprzyło?
Bo się okazało ze Sobolewski to tępy rekin który nie potrafi wyciągać wniosków. To jest gość który nie zrobi żadnych postępów i najpóźniej jesienią już go w klubie nie będzie .
Odpowiedz cytując