Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1398
Stary 13.06.2023, 16:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
O podobne teksty można było posądzić kibiców Puszczy czy Ruchu przed sezonem 22/23 względem nas, Arki czy TBB.

Tak, wszyscy będą w formie, tylko my będziemy dołowac.
Wystarczy że zostawią Sobolewskiego, pozbędą się większości dobrych Hiszpanów i zastosują się do życzenia Knury "wincyj Polaków". Nierealne? Tak samo nierealne jak to że Sobolewski to parodysta i przegramy trzeci raz z Puszczą przez SFG (straciliśmy z nimi OSIEM goli w ten sposób, na jedenaście!).

Młyński, Żyro, Colley, Szywacz, Duda, Starzyński mogą "być w formie", nie wiem nawet co to znaczy w ich przypadku, bo są do dupy - i nie będzie awansu.

Nie wiem, może mam awersję do Twojego bajania bo jest zwykle całkowicie nietrafione - ale najbezpieczniej chyba poczekać z ocenami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując