Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15634
Stary 13.06.2023, 14:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To nie przez Sadloka spadliśmy, ale przez taktykę i przygotowanie zespolu najpierw Guli a potem Brzeczka.
Maciek dołożył do tego spadku dużą cegiełkę i nie wiem czemu to negujesz. Gula był zwalniany, kiedy Wisła była na miejscu zapewniającym utrzymanie, natomiast styl drużyny już wtedy był fatalny. Okres pracy Brzęczka to wiadomo, muł i wodorosty, 1-14? Ale została wykonana zajebista praca, więc mu wybaczam.

W okienku zimowym Wisła popełniła wtedy dwa błędy transferowe, które moim zdaniem miały bardzo duży wpływ na spadek, czyli wytransferowanie Ashrafa i Yeboaha. Dokładnie ten sam błąd popełniła w tym sezonie Wisła Płock, sprzedając w zimie Davo, czyli gościa, który robił im z przodu liczby. Dosłownie wypchnęli go na siłę, żeby im się spiął budżet. Ciekawe, czy teraz tego żałują
Ostatnio edytowane przez Patryko : 13.06.2023 o godz. 14:30.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując