Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15632
Stary 13.06.2023, 13:40
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja za nimi nie tęsknię. Sadlok teraz może się cieszyć z awansu, natomiast walnie przyczynił się do naszego spadku, w POJEDYNKĘ przegrywając nam przynajmniej 2 mecze (pamiętne wsadzanie na konia Frydrycha, co kończyło się kończeniem meczu w 10-tkę).
Przy tamtych wielbłądach, błędy Colleya to błahostki.
To nie przez Sadloka spadliśmy, ale przez taktykę i przygotowanie zespolu najpierw Guli a potem Brzeczka.

A przy tym wsadzaniu na konia Frydrycha to bym się nie zapędzał. Bo Frydrych też mógł oszacować konsekwencje. Lepiej stracić gola niż grać w osłabieniu.

Sadlok prezentował się solidnie gdy cała formacja grała na wysokim poziomie. W Puszczy gwiazd w obronie nie ma, ale za to wykonuja swoje zadania.
Odpowiedz cytując