krysztal napisał(a):

|
Skorupski,Drągowski,Grabara,Giki to tak na otrzeżwienie ale i w pierwszej lidze są większe kozaki niż Biegański o ekstraklasie już nie wspominając o ekstraklasie
|
Co do Drągowskiego to lubiłem go obejrzeć od czasu do czasu w Spezii bo tj. taki śmieszny rumcajs, dosyć nerwowy i potrafi zrobić śmiesznego klopsa typu zderzenie z obrońcą, pusty przelot itp. Ale niestety spadł w niedzielę i ta rozrywka się na razie skończyła.