Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15627
Stary 13.06.2023, 09:13
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
praktycznie kazdy którego odpalamy robi kariere w innych klubach (vide powyżsi panowie) , to jest właściwie reguła

(na szybko oprócz w/w Janicki, Jean Calros, Kliment)

przyczyn tego zjawiska nie wyjaśnił nikt
Ja Ci to wyjaśnię, po pierwsze to mieliśmy za dużo szrotu w składzie i to nas ciągnie w dół (teraz dzięki Kiko i jest dużo lepiej) a po drugie Wuja to pomyłka trenerska, Sobolewski podobnie.
Odpowiedz cytując