Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

praktycznie kazdy którego odpalamy robi kariere w innych klubach (vide powyżsi panowie) , to jest właściwie reguła
(na szybko oprócz w/w Janicki, Jean Calros, Kliment)
przyczyn tego zjawiska nie wyjaśnił nikt
|
Ja Ci to wyjaśnię, po pierwsze to mieliśmy za dużo szrotu w składzie i to nas ciągnie w dół (teraz dzięki Kiko i jest dużo lepiej) a po drugie Wuja to pomyłka trenerska, Sobolewski podobnie.