Nie zapominając o Navasie
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...o-wisly-krakow
Ten to miał szczęście, że Wisła go odpaliła.
Mam teorię - nowi piłkarze, kiedy już zorientują się co do tej "klątwy Wisły" po kilku dobrych meczach starają się robić wszystko, żeby Wisła ich odpaliła.
W końcu kariera kusi.