Patryko napisał(a):

|
Wyjątkowo wysoko zawiesiłeś poprzeczkę.
|
Chłop jest praktycznie na emeryturze. Zamiast zastanawiać się nad nim pomyślmy lepiej co tu robi Młyński.
Zabawne jest że pozbyliśmy się Sadloka i Boguskiego - a oni awansowali do Ekstraklasy. Tragiczne - że inwestowaliśmy czas i pieniądze w takie miernoty jak Młyński.