Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23659
Stary 12.06.2023, 21:26
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
jakieś żródło danych?
Nie uwierzę nawet w połowe tej kwoty po drugie Southampton spadło z ligii, więc zapewne tak jak u nas większość kontraktów zostanie okrojona nawet 50%. Myślisz, że 2 ligowy klub z Turcji będzie płacił lisowi ponad milion euro rocznie? albo spadkowicz z francji trzymał go na rezerwie za taką pensję?

Oczywiście jest to myślenie życzeniowe, ale Lis dobrze się u nas czuł i myślę, że wolałby grać u nas nawet w 1 lidze niż 2 lidze tureckiej.
Możesz wierzyć lub nie, Lis zarabia 5 mln zł rocznie. A jaki procent z tego będzie mu płacić klub francuski, turecki i angielski w kontekście Wisły nie ma żadnego znaczenia, bo jej nie stać na dołożenie nawet cząstki do tego, biorąc pod uwagę że na najwyższym, ekstraklasowym, gwiazdorskim "kominie" jest Fernandez z jego 1,5 mln rocznie. To nawet nie jest 1/3 zarobków Lisa.
Odpowiedz cytując