Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

tymczasem Wujek Jakuba właśnie robi w studio Ligi Mistrzów za eksperta
wstydu trzeba nie mieć
|
No wstydu Wuja nie ma żadnego, tutaj jego popisówka z tego występu:
https://twitter.com/kubsonnn27/statu...39880875139072
Poziom "ekspertowania" taki sam jak "fantastycznej pracy" jaką wykonał w Wiśle.