|
Ciekawe co się wydarzy, zostawienie teraz Sobolewskiego na stanowisku trenera to będzie dla mnie podobna decyzja jak zostawienie wuja bo spadku. Nic mnie nie zaskoczy ale jeśli Sobolewski pozostanie na stanowisku to stracimy minimum kolejne pół roku.
Druga kwestia to czy faktycznie jesteśmy gotowi finansowo na kolejny sezon w drugiej lidze bo tak naprawdę od tego cała zabawa się zaczyna.
|