Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23648
Stary 12.06.2023, 12:40
Skrobański? Przecież on nawet w CLJ zazwyczaj był na ławce...coś się z chłopakiem podziało niedobrego...
Biegański zdecydowanie do zmiany. Ja bym porzucił dumę i poszedł drogą Niepołomic czy Mielca - wypożyczmy kogoś młodego z takiej Legii czy Amiki, oni tam mają takich sporo.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując