|
Skrobański? Przecież on nawet w CLJ zazwyczaj był na ławce...coś się z chłopakiem podziało niedobrego...
Biegański zdecydowanie do zmiany. Ja bym porzucił dumę i poszedł drogą Niepołomic czy Mielca - wypożyczmy kogoś młodego z takiej Legii czy Amiki, oni tam mają takich sporo.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|