Karherop napisał(a):

|
Być może Kiko chciałby wyczarować jakiegoś magika z Hiszpanii ale mam obawy czy udźwigniemy te operacje finansowo i czy magik wystarczająco pozna ligę aby dobrze wystartować za 5 tygodni.
|
Też się nad tym zastanawiałem. W przypadku piłkarzy z Hiszpanii nie było w ogóle mowy i tłumaczeń, że potrzebują czasu, że muszą poznać miasto, zaaklimatyzować się, dostosować do zimna wiatru deszczu śniegu, poznać restauracje, a w ogóle to muszą ze sobą rozegrać rok zanim się poznają i zgrają i dopiero może wtedy coś z tego będzie. Zero odwiecznej gadki w stylu "potrzeba czasu", wjechali od samego początku z buta. Może podobnie udałoby się z trenerem?