|
Już pisałem o tym, że w zarządzaniu klubem i strategii Królewskiego dla Wisły dostrzegam dobry pomysł i idee. To on odpowiada za postawienie na Kiko, co było najlepszym posunięciem jakie spotkało Wisłę na przestrzeni ostatnich wielu lat. Jest więc wizja i strategia, którą trzeba podążać, a która przy dobrej realizacji powinna dać powrót do ekstraklasy.
Dlatego chciałbym, aby była tu kontynuacja, którą Królewski u steru mam nadzieję zapewni. Bo nowy prezes może jak zwykle wrócić do dawnych błędów, raz wtóry przerabiając skompromitowane koncepcje stawiania na "młodych niezdolnych" czy jakieś inne wymysły, które kiedyś tam w Ruchu czy teraz w Puszczy chwilowo i szczęśliwie zadziałały.
Nie znaczy to, że Królewski nie popełnił błędów: największym było pozostawienie Sobolewskiego i ciągle jakieś widoczne oczarowanie nim. Tego nie rozumiem i uważam to za bardzo złą kalkulację.
|