Harcownik napisał(a):

|
Takie zero jedynkowe myślenie jest mocno wybiórcze.
|
Nie ma żadnego myślenia zero-jedynkowego. Nigdy i nigdzie na świecie nie ma udanych 100% transferów czy 100% nieudanych.Transfery Kiko w większości były udane i to na niesamowitym procencie jak na Polskę i jeszcze pierwszą ligę. Transfery jego poprzedników w większości były nieudane i kosztowne dla klubu.
Teraz chcąc naprawić w końcu to, co nie zadziałało, należałoby:
- w pierwszej kolejności zwolnić Sobolewskiego i zatrudnić jakiegoś poleconego przez Kiko trenera z Hiszpanii
- dążyć do jak największego odchudzania kadry z emerytów, w tym z "wiślackim dna" i młodych niezdolnych
- kontynuować kurs hiszpański na tyle, na ile to będzie możliwe
- pozyskać inwestora przedstawiając mu tą konkretną wizję strategii rozwoju klubu.