Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 12.06.2023, 08:47
Szneka napisał(a):Wyświetl post
a my dalej z tym partaczem na ławce (
bez składu , bez planu treningowego i bez planu sparingów. słowem leżymy i kwiczymy
Mamy 40 gości na kontraktach więc raczej ten skład jest. Tam co najwyżej trzeba 3-4 nowych zawodników + negocjacje z paroma zawodnikami żeby jeszcze zostali (Mula, Junca, Szot?). 23 wracamy do treningów to pewnie do tego czasu się wiele wyjaśni.

Obstawiam że zawodnicy dostali rozpiskę co mają robić przez 2 tygodnie urlopu. Są profesjonalistami. Sztab również. Tam nie pracuje sam Sobolewski. Zwykle i tak mieli na urlopach tydzień luzu + tydzień biegi po 5km dla utrzymania aktywności.

Sparingi są ustalane, 2 już zaklepane (Stal Mielec i Sosnowiec).

Siedzimy w Myślenicach, na południu PL jest tyle drużyn że od kopa Krzostka nam ogarnie jeszcze że 3 sparingi.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.06.2023 o godz. 08:50.
Odpowiedz cytując