Cytat:
|
Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii.
|
Część kibicuje Puszczy i Cracovii, część Puszczy i Wiśle, część (chyba najmniejsza) samej Puszczy - bo Puszcza była jeszcze kilka lat temu czymś w rodzaju rzeczywistości alternatywnej - sam bywałem na Puszczy od dziecka (wtedy była to IV liga), kibicuję też od dziecka Wiśle - i nikomu to nie przeszkadzało
Sami kibice Puszczy by chcieli grać w Niepołomicach, czekamy na to, jakie zostaną decyzje podjęte (podobno jak zaczniemy choćby pozorować remont, to jest szansa na warunkową grę na K2)
Tylko tyle i aż tyle. Uspokój chłopie trochę emocje (i ewentualnie wytrzeźwiej)