Wyświetl pojedynczy post
maro500
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 11.06.2023, 20:50
Cytat:
Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii.
Część kibicuje Puszczy i Cracovii, część Puszczy i Wiśle, część (chyba najmniejsza) samej Puszczy - bo Puszcza była jeszcze kilka lat temu czymś w rodzaju rzeczywistości alternatywnej - sam bywałem na Puszczy od dziecka (wtedy była to IV liga), kibicuję też od dziecka Wiśle - i nikomu to nie przeszkadzało
Sami kibice Puszczy by chcieli grać w Niepołomicach, czekamy na to, jakie zostaną decyzje podjęte (podobno jak zaczniemy choćby pozorować remont, to jest szansa na warunkową grę na K2)
Tylko tyle i aż tyle. Uspokój chłopie trochę emocje (i ewentualnie wytrzeźwiej)