|
Jakieś kompleksy wychodzą wobec malego klubu z Niepołomic, który dokonał cudu.
Puszcza nigdy nie grała w Ekstraklasie, zaliczyła tylko kilka sezonów na jej zapleczu, ma malutko kibiców, nie ma odpowiedniego stadionu, nie ma historii, nie ma legend, nie ma tych wszystkich bohaterów (odnowicieli, zbawicieli, itp.), nie ma wyklętych, nie ma odpowiedników TS-u i Socios, nie ma tej obudowy.
Puszcza nigdy nie miała takiej akcji ratunkowej, nie miała wsparcia władz ligi, PZPN-u i Canal+ oraz ludzi z zewnątrz.
Nie ma też Hiszpanów. Nawet jednego.
A mimo to...
Puszcza zagra w Ekstraklasie.
Niemożliwe nie istnieje.
To największa kompromitacja Wisły w historii i ostateczny dowód, że ci fałszywi odnowiciele powinni raz na zawsze odejść z Wisły - w trybie natychmiastowym.
|