Temat
:
NIE dla Puszczy na Reymonta!
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
11
11.06.2023, 20:33
Kretyński i małostkowy pomysł. Wstyd, słoma z butów wychodzi...
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik