Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 11.06.2023, 20:27
@redrum- to mogli się nie pchać do Ekstraklasy, ja kibicuję Wiśle Kraków, a nie Puszczy, także będę pisał jak mi się podoba.

Na Kałuży niech grają. Po co im taki duży stadion?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:29.
Gegenpressing!