Temat
:
NIE dla Puszczy na Reymonta!
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
7
11.06.2023, 20:27
@redrum- to mogli się nie pchać do Ekstraklasy, ja kibicuję Wiśle Kraków, a nie Puszczy, także będę pisał jak mi się podoba.
Na Kałuży niech grają. Po co im taki duży stadion?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:29.
Gegenpressing!
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu