Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15614
Stary 11.06.2023, 20:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo to kółeczko wzajemnej adoracji.
No tak, jest kilku gości których się na zmianę zaprasza. Tak działają media. Nie każdy nadaje się do pitolenia głupot na wizji.

Oczywiście - kuriozalne jest kiedy polski eks-piłkarz ocenia Haalanda a trener - Guardiolę, to tak jakby Najman analizował błędy w walkach Roya Prince-a Jr, no ale kto to ma w Polsce robić?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.06.2023 o godz. 20:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując