Drozd napisał(a):

|
Bo to kółeczko wzajemnej adoracji.
|
No tak, jest kilku gości których się na zmianę zaprasza. Tak działają media. Nie każdy nadaje się do pitolenia głupot na wizji.
Oczywiście - kuriozalne jest kiedy polski eks-piłkarz ocenia Haalanda a trener - Guardiolę, to tak jakby Najman analizował błędy w walkach Roya Prince-a Jr, no ale kto to ma w Polsce robić?