Temat
:
NIE dla Puszczy na Reymonta!
Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
6
11.06.2023, 20:24
A po co miasteczku 15 tysięcznemu duży stadion? Nikt tam nawet nie marzył o ekstraklasie. Są w Niepłomicach żydzi, ale jest też Wisła, więc chociażby z szacunku do Wiślaków daruj sobie takie gadki.
redrum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do redrum
Znajdź inne posty napisane przez redrum