Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.06.2023, 20:24
A po co miasteczku 15 tysięcznemu duży stadion? Nikt tam nawet nie marzył o ekstraklasie. Są w Niepłomicach żydzi, ale jest też Wisła, więc chociażby z szacunku do Wiślaków daruj sobie takie gadki.