Temat
:
NIE dla Puszczy na Reymonta!
Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
3
11.06.2023, 20:19
Przestańcie debile z tym wyzywaniem od wieśniaków, bo brzmicie jak żydy z kałuży. Po pierwsze Niepołomice to miasto a po drugie jest tam fan club Wisły.
redrum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do redrum
Znajdź inne posty napisane przez redrum