|
Kibice Wisły nie chcą oglądać tych wieśniaków z Niepołomic, nie dość, że zniszczą nową murawę, która będzie zakładana po Igrzyskach Europejskich to będą za wynajem płacić jakieś grosze w porównaniu z nami.
Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:20.
|