Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.06.2023, 20:16. NIE dla Puszczy na Reymonta!
Kibice Wisły nie chcą oglądać tych wieśniaków z Niepołomic, nie dość, że zniszczą nową murawę, która będzie zakładana po Igrzyskach Europejskich to będą za wynajem płacić jakieś grosze w porównaniu z nami.

Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:20.
Gegenpressing!