|
Brutalna prawda jest taka, że Puszcza grająca "autobus i kontry" wpakowała w dwóch najważniejszych meczach sezonu 7 bramek, na wyjeździe, nie obsrała zbroi przy 24k na trybunach, nie obsrała zbroi w finale.
Jasne - nie jest to najbardziej telewizyjny styl, oczywiście że po włosku pajacowali z opóźnianiem gry, cwaniackimi zagrywkami etc.
Tylko co z tego, skoro to ich logo będzie się wyświetlało na naszym stadionie w Ekstraklasie?
|