Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

tymczasem Wujek Jakuba właśnie robi w studio Ligi Mistrzów za eksperta
wstydu trzeba nie mieć
|
Jest ekspertem bo trzeba mieć niebywały talent aby obrzydzić oglądanie meczy i aby spuścić nas do 1 ligi. Mylę się to sobie puśćcie mecze repry za Brzeczyszczykiewicza . Miało się ochotę ciąć żyłyby, to jest paproch który bije na głowę wesołego Tadka.