krysztal napisał(a):

|
Lucek a dlaczego do Kołaczyka się nie przysrasz?Jest zbyt bliskim kolegą św Jakuba?
|
Bo wg. Lucusia winny jest tylko i wyłącznie Tomek, a Jarek i Kuba są niewinni. Jak wspomniał na sb do Kuby ma neutralne podejście, ale na innego, byłego już właściciela zrzuca całą winę. Jak już kogoś obwiniamy to obwiniajmy wszystkich skoro nie wiemy kto i jakie podejmował decyzje.