Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#843
Stary 10.06.2023, 20:48
Z tego 12 mln to pożyczki od właścicieli. Kurcze ja naiwnie myslalem że oni jako kibice którzy dorobili się w swoim życiu po prostu tą kasę dają na klub który mają w sercu. A tu wszystko trzeba oddać co do grosza. Czyli kochajmy się jak bracia liczmy się jak żydzi.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Armin : 10.06.2023 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując