KOALIK napisał(a):

|
Taki turysta. Raz tu, raz tam, a pewnie cały czas 5-4-1 i autobus?
|
Ja Ciebie chłopie nie rozumiem. Ten turysta, Carillo amator. Kikus amator to proszę podaj mi nazwisko trenera którego Ty uważasz za godnego pracy w Wiśle. Inaczej to pierdzielisz dla samego pierdzielenia