wiśnia napisał(a):

|
Pierwsze wzmocnienie już jest.....Hubert Sobol wraca. Byle tak dalej...
|
Jak dobrze pójdzie to zaraz odejdzie. Zresztą - rezerwy są.
Szrotu mamy pod dostatkiem. Jeszcze kilku patałachów wróci z wypożyczeń. Kogo się da opchnąć/wypożyczyć, z resztą rozwiązać umowę, najgorzej może być z Fazlagiciem i Colleyem, czyli tam gdzie rozstrzał między umiejętnościami a kontraktem jest maksymalny.
Żeby nie było tak płaczliwie, to Duda i Szot zrobili jakiś postęp pod koniec sezonu. Na ławkę jak znalazł. Szot zabezpiecza oba boki obrony, nie będzie stanu przedzawałowego że Niewiadomski musi grać albo jakichś eksperymentów. Duda również się trochę ogarnął, byłbym ostrożny z dawaniem go jako pewniaka do pierwszego składu ale może pograć. Na ławkę w pierwszej lidze będą. Ławka też gra.
Reszta młodych na czele z Biegańskim raczej out: kogo się da sprzedać, resztę wypożyczyć, niedobitki zostaną w rezerwach/szerokim składzie. Ale Szywacz i Młyński z ławki mogą nas tylko pogrążyć. Talar to sumie dziwna sprawa bo w mało grał, dwie asysty, fajna technika. Broda może na ławkę.