|
Już dawno tytuł tematu powinien brzmieć "Kto za Sobolewskiego?". Przy okazji niech zabierze ze sobą też Kmiecika, Łaciaka, cała ławka trenerska powinna być wypalona do gołej ziemi. Niech przyjdzie ktoś z zewnątrz bez koneksji broń boże "zasłużony Wiślak". Ma te panienki złapać za "mordę" i zacząć trenować a nie przestawiać kołki.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|