Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23625
Stary 10.06.2023, 11:21
Może klub ma inne problemy ale co pomyśli zdolna młodzież z małopolski? Do Wisły mam iść? A po co? Przecież i tak nie dostanę od nich nawet w przyszłości szansy na grę. To lepiej do Leglej choćby i rezerw a nuż widelec się uda. Albo jeszcze gorzej - pójdą na drugą stronę błoń...
Odpowiedz cytując