Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23623
Stary 10.06.2023, 10:47
szabla19 napisał(a):Wyświetl post
"Wojciech Urbański przeszedł z Wisły Kraków do Legii Warszawa. Na razie trafił do zespołu rezerw".
Dla mnie to porażka naszego pionu sportowego. Nic nie zaproponować młodemu - nowego kontraktu a następnie wypożyczenia nawet do 2 ligi to dla mnie wstyd! I jeszcze idzie do Legii - hańba...
Tak, hańba, SZABLE w dłoń !

Drogi przyjacielu klub ma teraz inne problemy na głowie...
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując