szabla19 napisał(a):

|
"...to 35. kto jeszcze?" Może jeszcze piłkarze wypożyczeni którym płacimy pensje?!
|
Bo JK pewnie dodał juniorów 16-17 lat, co chwilę na wislaportal jest informacja, że z kimś takim podpisali na 2 czy 3 lata. A może dodał wypożyczonych np. Hoyo, Warczak, Chelmecki itp.