kopaczoholik napisał(a):

|
Co dzieje się z Urygom! i naszymi młodymi typu Starzyński, Młyński, Gruszkowski itd...
|
Niestety wszyscy oni są do odstrzału/wypożyczenia - pożytku nie ma z nich żadnego, dodają tylko kwot w kolumnie "wydatki".
Jestem ciekawy, czy Alan będzie w ogóle gotowy do gry na początku nowego sezonu - on już od prawie 2 lat nie gra w piłkę, śmiem wątpić, czy jeszcze kiedykolwiek wróci do solidnej formy sportowej.