|
Jakby nie spojrzeć znowu mieliśmy ogromny budżet, tym razem taki którym przerastaliśmy I ligę, a mimo to dostaliśmy w zęby i to 1:4 od Puszczy Niepołomice (sic!).
Mamy 42 kopaczy, z czego pierwsza 11 przerasta I ligę, ale jak przychodzą kontuzje (co jest naturalne i oczywiste) to wchodzi do gry łamaga Cisse, wiecznie kontuzjowany Basha, będący cieniem samego siebie Zyro itd... Dlaczego przy takim budżecie nie mamy drużyny rezerw... aby wiecznie rezerwowi ogrywali się... może jakby się ograli to potem nie było by żenady na boisku..
Nie mieliśmy prawa spaść z eklapy, teraz wszystko było w naszych rękach...
Jak pomyśle, że wystarczyło wygrać mecz z Sosnowcem (awansowalibyśmy z drugiego miejsca) to po prostu mnie telepie ze złości!
Co dzieje się z Urygom! i naszymi młodymi typu Starzyński, Młyński, Gruszkowski itd...
|