Dlatego też jestem w stanie założyć się o wszystko, że Sobol pozostanie trenerem.
Ba, jestem nawet w stanie przyznać, że Wolfy miał rację, iż Wuja jjest naszym zbawicielem
A potem zacznę płakać, że niestety degrengolada z Truskolas trwa w najlepsze.
Permanentny PS: @wolfy jak smakują jajca Kuby? I Wuja? I Dawida? I Władeczka?