Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23615
Stary 09.06.2023, 22:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Królewicz co pół rundy uczy sie na błedach,ma plan,wie co i jak tylko jakos tak efektów nie ma

kolejny ctrl+v sezon kopania sie po czole w Głogowie i Sosnowcu,na własne życzenie.
Królewicz nie Królewicz tylko gdyby nie on to byśmy mogli pomarzyć o 1 lidze. Ja tego nie zrozumiem gość wyłożył kilka milionów własnych pieniędzy w zadłużony nierentowny klub żeby go utrzymać powierzchni i dać szansę żeby odzył a nie zaczynał od nowa wystawiając dupę do wierzycieli a kibic Wisły na jej forum co powinien być zorientowany w sytuacji klubu i takie rzeczy pisze. I jak mi odpiszesz że on tylko pożyczył to daj chociaż 10% procent tego na akademię.

Niestety kibice Wisły są roszczeniowi, my żyjemy czasami Schalke, Parmy itd i nie przyjmujemy do wiadomości że jesteśmy średniakiem teraz 1 ligi
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 09.06.2023 o godz. 22:43.


Odpowiedz cytując